ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   21/10/2008, 10:18 pm

Te uroj nga zemra
Ditelindjen e gezofsh
Edhe njiqind te tjera
I lumtur jetofsh!
cat pig bounce :50:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   22/10/2008, 6:15 am

Athua te hahet or mik
Embelesira pa mua
Qiriun kur ta fik
C'do deshirosh athua?

E dij dhe pa me thene
Deshiren tende o vlla
Te vijsh ne vendlindje
Qe moti se ke pa

Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   22/10/2008, 2:31 pm

urime urime dhe nga une Dimri_ipanjohur
ditlindja i bafsh100 vjet veq nje nuke ta uroj qe motrn NUK MA DHE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   22/10/2008, 2:55 pm
I BAFSH EDHE 101 vite te lumtura
dimri_ipanjohuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   25/10/2008, 12:34 am

JU FALENDEROJ NGA THĖLLĖSIA E ZEMRĖS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   24/10/2011, 2:28 pm

Pak me vones,por me mire von se kurr!
Shum urime per Ty dimri_ipanjohur
Te uroj te vazhdosh te jesh i shendetshem edhe i thjeshte sic je sepse thjeshtesia tregon nje njeri te pasur ne zemer,shpirt edhe ne tru.... Zina Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: