ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Urime 8 Marsi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Urime 8 Marsi!   8/3/2011, 2:44 pm

Pasi burrave Ju vie veshtire te na urojn nje dite te vetme ne vit,po u uroj une! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Urime 8 Marsi!   8/3/2011, 8:32 pm

hahhahhah o sna vjen shtire jo me jav urue grave 8 marin
urime urime nga zemra 8 marsin grave qe me dojne

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime 8 Marsi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: