ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 shum urime per ty zina....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: shum urime per ty zina....   31/10/2008, 3:07 pm

urime ditelindjen e i bafsh edhe shume e shume te tjera vite te lumtura e plote gezim te uron mikesha jote nga thellsija e zemres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: shum urime per ty zina....   31/10/2008, 3:10 pm


urime urime oj zina i bafsh 1OO vjet
jet te lumture dhe rahati shpirterore te uroj nga zemra
zemra jote shpresimi......

Sad What a Face Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: shum urime per ty zina....   1/11/2008, 9:44 am

Evil or Very Mad Ju falenderoj te nderuar!Me mire von se kurr!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shum urime per ty zina....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shum urime per ty zina....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: