ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 URIME!URIME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: URIME!URIME   28/11/2008, 6:16 am

Te gjithe Shqiptarve ne mbare rruzullin toksor Urime FESTA E FLAMURIT!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: URIME!URIME   28/11/2008, 9:13 am

Tė nderuar kolegė,


Ju uroj pėrzemėrsisht 28 Nėntorin – Ditėn e Flamurit Kombėtar.Me respekt nga Idjem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: URIME!URIME   28/11/2008, 9:56 am

Ju uroj pėrzemėrsisht 28 Nėntorin – Ditėn e Flamurit Kombėtar.


GJERGJ KASTRIOTI <->
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: URIME!URIME   16/2/2009, 10:26 pm

urime te gjith shqiptarve 1 vjetorin e Pavarsis se Kosoves
GEZUARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: URIME!URIME   17/2/2009, 5:45 am


Uroj qe ky vit te jete vit i drites e jo territ!Kosove dhe diaspore URIME!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
radio ll
VizitorMesazhTitulli: tunt   25/2/2009, 1:29 pm

bujamini nga ferizaji ju pershendet gjithashtu edhe koleget riadin dhe bulin ne fashons shoes kaloni mir me ni keng sipas deshires
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: URIME!URIME   1/3/2009, 7:39 am

pershendetje per te gjith ju e posaqerisht udheheqesit e faqes si shpresa,zina,serena, uroj te kaloni mire me falni qe kam munguar ketyre diteve kam pasur disa pune ,

ok tung tung vetem desha tju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: URIME!URIME   2/3/2009, 4:14 pm

po ashtu ju pershendes edhe une te gjithve ty zina edhe ty idjem kl bukure te dyte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: URIME!URIME   7/3/2009, 7:21 am

Laughing
Urime dita e Mesuesit!
Urime festa e 8Marsit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: URIME!URIME   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME!URIME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: