ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Urime ditelindja luqi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Urime ditelindja luqi!   26/9/2008, 2:30 am

Urime te perzemerta luqi i befsh edhe 101 vjet,gjithmon i lumtur
zina cat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja luqi!   26/9/2008, 9:28 am

URIMEEEEEEE EDHE PSE SJAM KA TE NJOH LUQI HAHAH
SHUUM URIMEE PER TYY
SHUM URIME PER TYYYY
JUHUUU I BEFSH DHE 100 VJET TJERA
sa vjet i bane bre Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rina
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja luqi!   3/10/2008, 11:53 am

Urime i nderuar po von ndoshta veq me mire von se kurr hahaha
Po nuk te tregon more sa vjet i ka mos e pyet bile qy! Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja luqi!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime ditelindja luqi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: