ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Urime ditelindja!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Urime ditelindja!   8/12/2008, 8:41 pm

xx_Brune!
Jete te gjate e te lumtur te uroj nga zemra,Festofsh edhe shum ditelindje gjithmon e lumtur!
Zina! Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jetajeta
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja!   28/2/2009, 10:49 am

ermira e tetes sa shum jam gezu ta uroj ditlindjen ma e miraa je veq vazhdo keshtu :58:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime ditelindja!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: