ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
mihanja
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/6/2009, 3:07 pm

ju pershendes o llokuma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/6/2009, 8:53 am

Pershendetje per te gjith ju Anetar te nderuar

Ju pershendes te gjithve me rend duke fillu nga Admin si shpresim,zina serena etj jeni ma te miret vetem vazhdoni keshtu paqit shendet e lumturi ne jet. cat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ndriqim hene
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/6/2009, 1:17 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/6/2009, 3:03 pm

ndriqim hene
mir se vini ju pershendes kalo mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kosovare
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2009, 7:31 am

pershendetje per gjithe shoqet e shokt te kti furumi ju uroje nje dit me plot gezim e hare , klm austrijaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kosovare
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2009, 7:34 am

ndriqim hene aben tme shkruajshe tek une , apo tma dergo msn tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2009, 9:35 am

ju pershendes te gjithve dhe juve kosavarja
kalofshe je dite te bukur
clown

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ndriqim hene
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2009, 12:29 pm

kosovare shkruajti:
ndriqim hene aben tme shkruajshe tek une , apo tma dergo msn tende
tung gjithashtu ju pershendes edhe un juve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albano
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/9/2009, 2:03 am

Ju pershends te gjithve me rend dhe pa haruar askend kalonja sa me mir ne vazhdim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/9/2009, 11:30 am

albano shkruajti:
Ju pershends te gjithve me rend dhe pa haruar askend kalonja sa me mir ne vazhdim Very Happy
Laughing Pershendetje i nderuar!Mire se erdhe,ndiju si ne shtepin tende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albano
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/9/2009, 3:08 pm

zina flm shum respekte per ty...
dhe per te gjith tjert dhe ju deshiroj nje dit te mir dhe per hajer fiter bajrami dhe zoti kabull ramazanin te gjithve respekte nga albano^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/9/2009, 3:17 pm

te pershendes shoki si je a je mir albano
gjith te mirat edhe per ty e po ashtu urime fiter bajramin kalo mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/9/2009, 11:02 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/10/2009, 1:39 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/11/2009, 12:06 pm

po kush e ka pergatit kete bakllav bre a ka arra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/11/2009, 7:20 pm

Pėrshėndetje shqiptarve tė Kosovės, dhe urimet mė tė sinqerta mė rastin e zgjedhjeve tė para nė kosovėn e pavarur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/11/2009, 7:58 pm

Si e vizitoj Thaqi shtepin e prostitucionit nė Shkup
Mos i votoni horat e kombit!!!!, kjo porosi vjen nga populli i uritur i Kosovės


Edituar pėr herė tė fundit nga dimri_ipanjohur nė 16/11/2009, 8:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/11/2009, 8:00 pm

[quote="dimri_ipanjohur"]Kjo pėrshėndetje vjen nga kosova dhe i dėrgohet kryeqeveritarit tė Kosovės.
AMANETIN DUHET DĖRGUAR NĖ VĖNDĖ
www.youtube.com/watch?v=s9x2irPTTUQ&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/11/2009, 4:30 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   26/11/2009, 4:05 pm

SHFRYTĖZOJĖ RASTIN QĖ TĖ GJITHĖ SHQIPTARVE KUDO QĖ JANĖ NĖ BOTĖ DHE KANĖ BESIMIN ISLAM, TĖ UA UROJ FESTEN E MADHE TĖ SAKRIFICĖS DHE TĖ BAMIRĖSISĖ, URTĖSISĖ DHE SOLIDARITETIT.
DITĖN E MADHE VIKTIMIZIMIT PĖR HIR TĖ ZOTIT TĖ MADHĖ DHE TĖ MĖSHIRUESIT TĖ GJITHSISĖ.
KURBAN BAJRAMIN


Edituar pėr herė tė fundit nga dimri_ipanjohur nė 23/12/2009, 5:54 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/12/2009, 10:46 am

JU PERSHENDES TE GJITH ANTARET E KSAJ FAQJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/12/2009, 3:31 pm

O mire se u gjeta!Pershendetje te gjitheve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   23/12/2009, 5:51 pm

SA SHPEJT KALOJN DITĖT, KALOJN EDHE VITET
E Jeta Jone PO UDHĖTON Me KOHEN
E Koha PO TRETET ndėrsa NE PO i AFROHEMI MOSHĖS Se pjekur, DIKUSH meg jeg RI E DIKUSH meg jeg VJERĖR
.................................................
DHE JA QE EDHE NJĖ vite PO E Leme PAS
E PO HYJMĖ NĖ VITIN TJETER
VITIN 2010
Prandaj shfrytėzojė rastin per te i pėrshendet te gjithė anėtarėt e forumit.
.................................................. .........
QOFT REALIZUES Jeg Te GJITHA DĖSHIRAVE TUAJA KY VIT QE PO VJEN
GĖZUAR DHE Me SHĖNDET
LUMTURI DHE HARE

https://www.youtube.com/watch?v=LXt9E2yTC5I


Edituar pėr herė tė fundit nga dimri_ipanjohur nė 27/12/2009, 5:02 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   26/12/2009, 11:04 pm

Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serena_11
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   30/12/2009, 9:20 pm

URIME VITIN E RI TE GJITHVE
GEZUARE......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Kėrce tek: