ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pershendetje te veqant

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Pershendetje te veqant   13/2/2008, 2:43 pm

Pershėndes tė gjithė antarėt desha nga ju te dijė se kujt do ti kushtoni pėrshėndetje tė
veqant nė kėtė moment


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 15/2/2008, 1:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   13/2/2008, 5:03 pm

pershendetje te veqante do i dergoja zemres sime zina
ty idjem dhe gjith antareve te ksaj faqje..... Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   16/2/2008, 7:19 am

Flm per pershendetje shuuuuum!Une gjithashtu ty te kisha perqafu foooort!
E nje pershendetje te veqant per sh.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   22/2/2008, 9:48 am

Pershendetje te veqan nga ana ime kan Adminat e Faqes qe kan filluar te jene me Aktiv ne kete forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   22/2/2008, 9:51 am

PERSHENDETJE PER AT QE SHETISIN E FRYMOJN LIRSHEM! :shock: Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   23/2/2008, 7:15 am

pershendes te gjith antaret dhe ju uroj nje dite te mbar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   23/2/2008, 7:29 pm

Rolling Eyes cyclops te gjithve ju pershendes ... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   25/2/2008, 8:31 am

Edhe une ju pershendes veq qaj gisht hiq spo me pelqen diqka i ka dredhav tybe hahahahaha Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   28/2/2008, 7:45 pm

Very Happy po ku je moj zina qe ke hup loqki
te pershendes shume edhe me mungon qe nuk hyn ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   4/3/2008, 9:11 am

Pershendes te gjithe antaret ne kete forum dhe njeherit Adminin per punen qe bene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   4/3/2008, 9:14 am

Wink pershendetje per idjem dhe Admin kaloni bukure te dyte....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   7/3/2008, 11:55 am

pershendetje te veqante per
deny_boy
ja kalofsh si eshte me se miri........... Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   18/3/2008, 3:58 pm

Pershendetje e veqant dhe nje propozim per adminat!
A ban ti ndrrohet emri ketij forumi dhe ti shkruhet,,FORUMI I DEMBELAVE"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   19/3/2008, 12:25 am

JU PĖRSHENDES SHUMĖ TĖ GJITHĖVE NĖ FORUM,PĖRSHENDETJE TĖ VECANT I DREJTOJ ZINĖS,DHE SHPRESIMIT
NDĖRSA E PĖRQAFOJ SHUMĖ ZJARRIN E DASHURISĖ QĖ I SHKRIU ZEMREN DIMRIT
MĖ KĖNGEN NGA VIOLET KUKAJ
"SHUMĖMA MIRĖ MOS TĖ KISHA NJOFT"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   22/3/2008, 9:55 am

po ashtu te pershendes shume dimri_ipanjohur
dhe te deshiroj gjithe te mirate e ty zinushe te puci shume dhe te them mire u pafshim ne Kosoven e pavarure me kengen e Negjat Osmanit
ti ne zemren time............. Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   23/3/2008, 4:13 am

IIIHHHHAAAAA mezi po pres me te pa e me u knaq kush na lakmoft le te vij ne KOSOVE!Pershendetje me kengen,,THRRET PRIZRENI MORI SHKODER"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   26/3/2008, 2:19 pm

Pershendes te gjith antaret e forumit e ne veqanti Adminet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   26/3/2008, 2:24 pm

po ashtu te pershendes shume nji pasdite te bukure....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   26/3/2008, 5:19 pm

affraid ani pse dimer,dua tė ju dėrgoj trendafila, si simbol respekti qė kam pėr juve . pėrshendetje tė sincerta dhe tė ngrohta nga unė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   29/3/2008, 11:39 am

Flm per lule por ende paska bor neper te keshtu qe ta kemi friken nga te frohtit se ende ska ardhur shengjergji
hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   1/4/2008, 6:58 am

O a jeni kund gjalle more! Ju pershendes te gjitheve me radh e me se shumti motrushen time dhe vellaun edhe te tjeret por kta ne veqanti!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   1/4/2008, 8:30 am

ju pershendes te gjithve me rene po si ju kam a jeni mir qe jeni hup mose ju ka ra ndonj grip qe jenin hup ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   1/4/2008, 12:01 pm

Falemderit per pershendetjet nga ana jote por neve po na duket se ti ke humb a din si thot nje fjal e urt popullore "ju kish kall dhelpres bishti thojke asht kall dynjaja"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/4/2008, 7:48 am

JU PERSHENDES TE GJITHVE KALONI MIR Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/4/2008, 1:44 pm

Pershendetje per deny boy Wink


Edituar pėr herė tė fundit nga zina nė 9/4/2008, 4:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te veqant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: