ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pershendetje te veqant

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Pershendetje te veqant   13/2/2008, 2:43 pm

First topic message reminder :

Pershėndes tė gjithė antarėt desha nga ju te dijė se kujt do ti kushtoni pėrshėndetje tė
veqant nė kėtė moment


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 15/2/2008, 1:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/4/2008, 2:28 pm

Nje tung per te gjith juve anatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/4/2008, 3:29 pm

Ju pėrshendes tė gjith juve tė gjith - dhe gjithashtu jua deshiroj njė mbrėmje tė kėndshme me plot lumturi dhe gėzim - ashtu dhe ēdo dit tė jetės suaja

Byee clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/4/2008, 3:40 pm

ms-ks
mir se vjen ne ket fqe te shoqris te pershendes dhe besoj qe dote kaloni mir cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   2/5/2008, 5:13 pm

silent URIME DITELINDJA deny_boy I gezofsh edhe 100 te tjera gjithmon i lumtur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   3/5/2008, 4:58 pm

Ja uroj vėllaut tim ditėlindjen qė e ka sot dhe ju pėrshendes tė gjith antarėve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tikiii
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   7/12/2008, 11:52 am

pershendes te gjith antart e ksaj familje te mrekullushme ktu posaqerisht perhsnedes pucen shpresim ehde daden serena Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   7/12/2008, 12:01 pm

Laughing Te pershendes edhe une Dada Zina dhe te uroj cdo te mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   7/12/2008, 12:02 pm

Tikiii shkruajti:
pershendes te gjith antart e ksaj familje te mrekullushme ktu posaqerisht perhsnedes pucen shpresim ehde daden serena Suspect
GJITHE ASHTU TE PERSHENDES Tikiii DHE I PERSHENDES TE GJITHE ANTARET E KSAJ FAQJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   29/12/2008, 4:21 pm

Suspect Pershendetje per te gjithe stafin dhe anetaret e nderuar!Zina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   30/12/2008, 5:54 am

Question
Si freskie detit ju ardht lumturia,si pellumb i bardhe ju shkoft dashuria,cdo enderr e juaja u befte realitet!Gezuar vitin e ri 2009 per shum vjet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   1/1/2009, 10:04 am

urime te gjithve vitin e ri 2009 . se pari ju uroj shendet te plote dhe lumturi ne jet gjith antarve te ktij forumi GEZUARE......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   6/2/2009, 6:01 am

Ishalla po dilni ne vere,se me duket ju jan ngri shkronjat e tastatures!
Nje pershendetje per te gjithe qe nuk shkruani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arbeta
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   9/7/2009, 1:15 am

PERSHENDETJE PER TE GJITH JU QE JENI AKTIV NE KET WEP ARGETIM TE KENDSHME
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   19/7/2009, 1:45 pm

ju pershendes te gjith antaret e faqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   1/9/2009, 8:16 pm

ju pershendes nga kosova isha ne kosov e nuk e takova asje shoqri
qendrova nje muaj dhe asnjinuk ke i zoti nje kafe me ma qit
allah allah qfar shoqrije qfar shoqe kam une

skete te zot asnje me ardhe ne deiti me mu
keq shum ju pershendese nga GOLEMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   4/9/2009, 4:10 pm

e more shpresim te isha kan me te shyt qe besa edhe golemin e kishe lan pa uje ha hahahahaha klm llokumo ruju se po mytesh a o po te pickon naj mickoj No alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   6/9/2009, 10:43 am

clown ju pershendes me ket bukuroshe pig
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   15/9/2009, 9:15 pm

Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   4/4/2010, 10:11 am

Pershendetje e veqant shkon per adminat e kesaj faqeje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   4/4/2010, 6:40 pm

TE PERSHENDES ZONJA ZINA GJITH ASHT NJE DIT TE BUKER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sami
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   8/5/2010, 7:05 am

ju pershendes te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   24/5/2010, 4:46 pm

sami
te pershendes mir se vjen

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   22/9/2010, 12:19 pm

Haj taksirat kush kend nuk po e pershendet-Po ju pershendes une te gjitheve! bom Ndoshta u del gjumi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   22/9/2010, 12:28 pm

une po te pershendes veq ty o syne Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te veqant   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te veqant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: