ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/6/2008, 1:50 pm

pershendetje per te gjith ju te nderuar nga Idjem Kosovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/6/2008, 8:20 am

Pershendesh te gjith adminet e kesaj faqe e ne veqanti zonjen Zina ju deshiroj shendet ne jet.

Pafshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/6/2008, 11:31 am

Edhe nga une pershendetje per te gjithe ne veqanti Ty idjem te falenderoj per pershendetje!Respekt nga Zina Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   23/6/2008, 7:10 am

ju pershendes te tgjitnve me nje dit te bukur Rolling Eyes
Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   24/6/2008, 8:56 pm

ju pershendes te tgjithve :shock:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   11/7/2008, 10:58 am

pershendes te gjith adminat e njeherit moderatorve te ri ju uroj shendet dhe shkruani e mos rrini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/8/2008, 9:57 am

A shkruan kush ketu ndonje gje apo veq rri si do q te jet ju pershendes te gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Genta
Fillestar
Fillestar
Genta


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/8/2008, 10:32 am

ju pershendes te gjithve te nderuar ne ket faqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/8/2008, 2:00 pm

Pershendetje edhe per ty GENTA si dhe adminet dhe z.ZINĖ ne veqanti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/8/2008, 9:41 pm

Edhe une ju pershendes te gjithve,antarve te rinj mireseardhje e ty Idjem flm shuuuum! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/8/2008, 8:10 am

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/8/2008, 1:23 pm

JU PERSHENDES TE GJITHVE KALONI MIR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
ms-ks


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2008, 11:47 am

ooo lanni e motren tane nuk e pėrshendet kurrė aa? ani ani do ta shihesh ti njė dit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
ms-ks


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/9/2008, 11:47 am

unė prap se prap tė pėrshendes ty lanni se tė kam vėlla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
ms-ks


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/9/2008, 10:03 am

ooooo njerzz qka jeni hup kshtu te gjithve po ju pershendes edhe po them eccccc hini ma shum en net qy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rina
Fillestar
Fillestar
rina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   3/10/2008, 11:55 am

koka dek forumi valla kot po i thrret iiihhhaaa rahmet shpirti i past!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/11/2008, 9:11 am

Pershendetje per anetarin e ri epifit dhe i uroj detyren e moderatorit!Kalofsh qaste te mira mes nesh! Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/11/2008, 9:19 am

JU PERSHENDES TE GJITHVE EDHE UNE JU UROJ DETYREN E MODERATORIT epifit SUKSES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
epifit
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/11/2008, 9:23 am

mirė mėngjezi dhe flm., edhe pse nuk i kam krejt tė qartė detyrimet e mia si moderator...? (e as si anėtar, valla) e sa pėr vdekje... edhe mua mė duket se anėtarė janė disi shumė apatik...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   7/2/2009, 11:42 am

ju pershendes qdo antar te ksaj faqje jeni te gjithe te mrekulushem
dhe ju uroje fat ne jet :48:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jetajeta
Fillestar
Fillestar
jetajeta


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/2/2009, 10:57 am

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/2/2009, 5:37 pm

Laughing
Urime per te gjithe te dashuruarit dhe atyre qe do te dashurohen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/3/2009, 10:27 am

ju pershendes te gjithe antaret e ksaj faqje me nje dit te lumtur elephant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2009, 10:01 am

ju pershendes te gjithe antaret e ksaj faqje jeni te mrekulushum Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/5/2009, 2:30 pm

Laughing O pershendetje per antaret e rinj dhe ata ,,pleqet''qe nuk shkruajn Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: