URIME DITLINDJA serena_11 Rrr10
URIME DITLINDJA serena_11 Rrr10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumportalLatest imagesHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

 

 URIME DITLINDJA serena_11

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
administrator



URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime13/6/2009, 4:32 pm

URIME DITLINDJA serena_11 Episode14_4_large
URIME DITLINDJA serena_11 Z9ekr4j4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sandra_1
Fillestar
Fillestar
sandra_1



URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime14/6/2009, 1:02 pm

urime ditlindjen serena ishalla iban .105.vite te lumtura ti me gjitha te mirat edh me at person si tadoje zemera jote / Sad Razz I love you clown clown cat rendeer Laughing qe nje duar trokitje per .shoqen time edh shum urime ne jet edh shendet te mir ne jeten tane ishalla zoti deshirat tiplotson.se na binjaket jabesojna njeritjtrit.se edh une ekam me.15.06.ishalla nuk maharron ditlindjen time .te dua motrushe me zemer evetmja je ti qe eshprehu te miren apo te keqen me tye se je besimtare edh maseshumti ne jet si tebesoj edh jam ne gjendje nje veshk ta dhuroj per trup tanin edh si nuk te njoh po emeriton je shum e lezetsheme edh e kendshme ne bised se nje seren esht ne kit bot.ajo je ti.kam deshir te takoja nje kafe ta pim sebashku me juve poashtu edh me shpresimin edh zinen edh shum antar te tjer se judua shum mepelqen biseda me juve :45:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime14/6/2009, 1:10 pm

te flm shummmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeee
per urimin tan jo mos ki dert se se harroj as une ditlindjen tende
edhe ti per mua je nji shoqe e veqante nga te gjithat qe i kam te dua shumeeeeeeeeeeeee
edhe te uroj shume , shume fat ne jet po ashtu nga thellsija e zemres
loqki Razz alien afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator



URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime14/6/2009, 1:54 pm

URIME DITLINDJA serena_11 Sans_t14
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina



URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime14/6/2009, 9:56 pm

Motrushe! Mad



Po Te isha zog
Qe te fluturoj
Te uroj ditelindjen
Fort te te perqafoj!

Nuk me mbetet tjeter
Perveq nga largesia nje urim
Te uroj te mirat e botes
Deri ne amshim!

Te gjithe ata qe i don
Dhe te duan shume
Le te perqafojn nje here
Sikur te isha UNE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime15/6/2009, 1:38 pm

zina te flm shume shume loqki po ashtu te perqafi shume une ty puqqqqqqqqqqq alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime15/6/2009, 1:41 pm

sandra_1 urime edhe ty ditlindjen motrushe i bafsh 100 vjet te lumtura me ata qe ty ti don zemra jote e shume shume lumturi ne jeten tande paq loqki mpuqqqqqqqq ne faqe zemrush
URIME DITLINDJA serena_11 Z9ekr4j4 @
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime16/6/2009, 8:47 am

pershendetje per te gjith ju

Po paska shum pershendetje ne keto ditelindje edhe une ju bashkohem pershendetjeve te juaja per te gjith ju uroj qe ne ditelindjen tjeter ti keni te realizuara endrrat e juaja, uroj qe ti beni shum vite ne paqe ,lumturi e dashuri


URIME URIME URIME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





URIME DITLINDJA serena_11 Empty
MesazhTitulli: Re: URIME DITLINDJA serena_11   URIME DITLINDJA serena_11 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
URIME DITLINDJA serena_11
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME!URIME
» Urime ditelindja!
» Urime 8 Marsi!
» SHUM URIME PER TY!Dimri_ipanjohur!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Kėrce tek: