ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2008, 3:17 pm

Pėrshendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te gjithvee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2008, 3:22 pm

O shyqyr qe qenke e gjalle se forumi ka vdek valla ,,rahmet i past shpirti"
Edhe une te pershendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2008, 3:22 pm

flm shumeeeeeeeee
po ashtu ju pershendes shume ms-ks.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2008, 3:25 pm

flm shum serena_11 kalo mir ti byee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/4/2008, 9:09 pm

JU PERSHENDES O BILBILA AHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   30/4/2008, 2:54 pm

Ani a veq bilbilat apo edhe papagallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   30/4/2008, 2:57 pm

Po qfar papagalla kemi na ktu veq do bilbila me ze te shterrur valla e pa gishta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   7/5/2008, 9:05 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
liza
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/5/2008, 9:33 pm

pershendetje per te gjithe juve
nji mramje te bukure klm te gjithe nga une liza cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/5/2008, 7:17 am

albino
mir se vini ju pershendes kaloni mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/5/2008, 7:50 am

ju pershendes shume juve dyve
liza edhe idjem me kengen e shyhrete behlulit
ah dashni.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   16/5/2008, 8:09 pm

une e pershendes vetem zinen confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/5/2008, 4:59 am

Wink Edhe une veq TY te perqafoj FOOOOOOOOOOOOOOOORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/5/2008, 5:06 pm

FLM per pershendetjen une pershendes adminat ne pergjithsi si dhe juve me kengen

Her Kollan Her Xhamadan

Nga Nexhat Osmani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   20/5/2008, 7:05 pmMbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/5/2008, 8:03 am

Hajde dashni hajde a me letra jeni mbet a?IIIIHHHHHAAAAA @
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/5/2008, 7:29 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/5/2008, 7:41 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/5/2008, 3:31 pm

ju pershendes tė gjithėve se jam hup nė kohen e fundit jam duke mesuar per provime e keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/5/2008, 8:08 pm

ms-ks tepershendes vetem mso se pa shkolle nuke kur te kishe koh mundeshe me hy kryesorja mase pari esht shkolla e pastaj tirat vine me radhe cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   2/6/2008, 2:20 pm

pershendetje per te gjith ju te nderuar anetar e sidomos adminat n ekrye me Shpresimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/6/2008, 7:34 pm

pershendetje per te gjithe klm :shock: @
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/6/2008, 9:20 pm

Qka jeni tranu more hajt edhe une po tranohna e po ju pershendes pra tanve ihhhhhaaaaa Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/6/2008, 7:34 am


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   13/6/2008, 1:38 pm

SERENA!Ky pellumb kraheleht
Tek Ti fluturon
Nje urim nga zemra
Prej meje te dergon!

Ani qe jam larg
Atu pran do me ki
Me zemer dhe shpirt
Do te jem tek Ti
PS.Urime moter per ditelindje i befshe edhe 100 te tjera gjithmon e lumtur,dhe me gjithe ata qe i ke pran ne harmoni!ZINA Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: