ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/1/2008, 10:32 am

falemderit nga ju edhe ne ju deshirojm dite te mbar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/3/2008, 3:57 pm

Like a Star @ heaven Pershendetje per stafin dhe anetaret e nderuar nga MITROVICA!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   4/3/2008, 8:46 pm

ju pershendes te gjithve shoqrin e kti forumi dhe ju uroje shendet te plot :48:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/3/2008, 3:13 pm

falemderit per pershendetjen gjithashtu pranoni edhe nga ana jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serena_11
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/3/2008, 10:09 pm

No ju pershendes te gjithntaret e keti forumi kaloni keksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/3/2008, 10:55 pm

Wink Mire se erdhe!Kalofsh qaste te kendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/3/2008, 11:09 pm

mir se ju bjen zoti ne shpin e madhe
ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   7/3/2008, 10:05 am

o hajde inshalla me kemb te mbare

pershendetje me se pari per mirmbajtesit e ketij webi dhe per gjith antaret

me respekt deny_boy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   7/3/2008, 10:23 am

Laughing
Mire se erdhe i nderuar me kembe te hajrit(dore te hajrit more se me dor shkruan)hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albextra
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/3/2008, 8:48 am

Pasi qenka tema per pershendetje shpresoj se nuk jam gabim qe ketu shprehi rastin ti pershendes te gjithe anetarėt e ketij forumi..rastesisht e gjeta ket web dhe u regjistrova ..me shpres se do te kaloj bukur me juve..nga Albextra!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/3/2008, 8:53 am

Albextra shkruajti:
Pasi qenka tema per pershendetje shpresoj se nuk jam gabim qe ketu shprehi rastin ti pershendes te gjithe anetarėt e ketij forumi..rastesisht e gjeta ket web dhe u regjistrova ..me shpres se do te kaloj bukur me juve..nga Albextra!mir se vini ju pershendes dhe jeni te mire se ardhur ne shoqrin ton

cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albextra
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/3/2008, 9:05 am

Ju faleminderit nga ju!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   8/3/2008, 10:48 am

Mire se erdhe
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   10/3/2008, 4:17 pm

Te urojm nje fillim te mbar Albextra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/3/2008, 5:16 pm

TĖ GJITHĖ SHQIPTARVE TØBESIMIT KRISHTER KU DO QĖ GJENDEN NĖ BOTĖ ,JU UROJ PASHKĖT ,TĖ PARAT NĖ HISTORIN E KOSOVĖS SHTET SOVRAN DHE I PAMVARUN...EDHE PSE ME MITROVICĖN E NDARĖ ,POR ME SHPRES QĖ PASHKET E ARDHME TĖ JET NJĖ KOSOVĖ E BASHKUAR BASHKĖ ME MITROVICĖ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/3/2008, 9:17 am

Tybe boll larg na e paske zgjat deri te Pashket e ardhshem po kujt po i bjen ne mend qe ka Pashk kund allahile hiqu ktyre punve se Ti vet ke then qe feja e shqiptarit eshte Shqiptarija!HAHAHAHAHA Veq sdita qka me te shkrua pasi ktu nuk kemi as nje antar te besimit katolik po nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/4/2008, 11:02 am

ms-ks
te pershendes mir se vine je ni shoqe e mrekullushme cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   11/4/2008, 7:59 pm

mirmbrema e pershendetje te perzemerta per stafin dhe per gjith antaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   11/4/2008, 8:40 pm

:70: Mirembrema i nderuar dhe mire qofsh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/4/2008, 9:03 am

Nje miredita te madhe per te gjith dembelat e forumit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ms-ks
S.moderator
S.moderator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/4/2008, 4:57 pm

hahahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   19/4/2008, 10:54 pm

halo
te gjithve ju pershendes nga zemra
qaoooooooo mpuqqqqqqq Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   20/4/2008, 9:02 am

HAL SYN TE PERSHENDES NGA ZEMRA TI E DIN QYSH LOQKI....... Very Happy Wink cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/4/2008, 10:48 am


Ju pershendes te gjithve qe nuk shkruani !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   27/4/2008, 2:48 pm

ju pershendes te gjithve dhe ju uroj ne dit te mir..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: