ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   23/11/2007, 1:30 pm

mir sevini ne faqene e shoqris
dimri_ipanjohur
ju pershendes kaloni mir..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rina
Fillestar
Fillestar
rina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   25/11/2007, 9:01 am

What a Face mirese ju gjeje,ju pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   25/11/2007, 9:03 am

mir se vini ju pershendes nga une shpresim ..Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   1/12/2007, 8:28 am

Like a Star @ heaven JU PERSHENDES TE GJITHVE NGA TI SHPRESIM Cool E DERI TE ANTARI I FUNDITE dimri_ipanjohuri
e ty zinushka ime e dashure te puthi shume shume zemer:evil:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   1/12/2007, 11:58 pm

Like a Star @ heaven Edhe une ju pershendes te gjithve me rend dhe ju uroj nje nate te mire E ty serena te perqafoj foooort nga Kosova!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   2/12/2007, 10:47 am

edhe une ju pershendes shume mase shumti msitin hahhahahah
Like a Star @ heaven flamurin e vnova po e prese nusen hahahahhahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   2/12/2007, 10:36 pm

Prite prite se eshte duke ardhe!Shum pershendetje Shpresimi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   3/12/2007, 2:49 pm

:48: te pezrshendes dhe une zina
dhe te tjere me radhe ju pershendes nje dit te lumtur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/12/2007, 7:31 am

Me fat kurban bajrami!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   21/12/2007, 2:10 pm

ju uroj dhe une te gjithve festen e kurban bajramit te gjith besimtarve te zotit
dhe fat ne jet
ju uroje knaqsi te mrekullushme ne ket faqe
vetem knaqun une jame i kaqen me ju ......jeni te prekullushem te gjithe pershendetje kini nga un **shpresim**
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/1/2008, 2:13 pm

Pershendes te gjith e sidomos Adminet te cilet kan marr iniciativen per hapjen e kesaj faqe.
Ne fillim duket gjithqka perfekte, vetem sukses njekosisht pershendes te gjith antaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   9/1/2008, 9:48 pm

idjem po ashtu ju pershendes dhe ju deshiroj
qaste te mira ne kete forum klm......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   10/1/2008, 9:45 pm

ju pershzndes te gjive kaloni mir....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/1/2008, 12:18 pm

Pershendetje per udheheqesit e faqes dhe antaret tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   14/1/2008, 4:32 pm

Like a Star @ heaven EDHE NE TE PERSHENDESIM MIRE SE ERDHE!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/1/2008, 9:28 pm

pershendes antarin e Rexhen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/1/2008, 9:38 pm

Pershendes te gjith gjumashat dhe ju uroj gjum te embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/1/2008, 8:01 am

ok une i pershendes te gjith ata qe jan zgju heret edhe kan fillu me pune ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/1/2008, 8:20 am

Pershendes te gjithe ata qe kan rrym e atyre qe na e ndalin e din serena qysh i nemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   23/1/2008, 2:54 pm

pershendetje per te gjithe si duket keni rene ne gjum dimeror,zgjonu nga gjumi more
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   28/1/2008, 3:26 pm

Pershendes ata qe nuk me pershendesin! :shock:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
administrator


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   28/1/2008, 8:52 pm

une ju pershendes te gjive :48:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/1/2008, 7:52 am

Mire qe te ka ra ndermend t'na pershendetsh ,te pershendesim ty Zina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
zina


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/1/2008, 7:54 am

Flm i nderuar edhe nga une pershendetje e ktij Adminit I raft thoni i gishtit te vogel he de!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/1/2008, 8:44 am

ju pershendes nga zemra te gjithve edhe ju uroj nji fillim te bukure te kesaj dite ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: