ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

First topic message reminder :

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   31/12/2009, 6:29 pm

GEZUAR VITN E RI 2010!!!
LE TU SJELLE KU VIT SHENDET LUMTURI TE GJITHEve [size=16]GEZUAR!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   5/2/2010, 6:12 pm

GJITHĖ SHQIPTARVE NGA KOSOVA , SHIPĖRIJA, ILIRIDA, LUGINA E PRESHEVĖS,MALĖSIA , TUZI, ULQINI DHE SHQIPTARVE NĖ DIASPORĖ, QYTETARVE TĖ KOSOVĖS ,
JU UROJ DY VJETORIN E PAVARĖSISĖ DHE VITIN TJETER TĖ KEMI KOSOVĖN E BASHKUR NĖ VERI ,SI DHE TĖ VALOJ FLAMURI I DARDANISĖ ANTIKE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serena_11
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   6/2/2010, 7:18 pm

pershendetje per te gjith anonimat e kesaj faqje ....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/3/2010, 1:39 pm

pershendetje per te gjith ju antar te nderuar si dhe pershendetje te veqant per adminet e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Kėrce tek: