ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Pėrshėndetje & urime

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Pėrshėndetje & urime   6/10/2007, 8:09 am

Mir se vini ju pershendes te gjith antaret gurbeti.forums-actifs.com lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albano
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Pershenetje   14/10/2007, 9:37 pm

olaaaaa pershendetje shpresim te uroj pun te mbar dhe faqja cool eshte urime pra edhe nji her dhe gjith te mira dhe i pershendes antaret tung...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/10/2007, 8:49 am

gjitheashtu ju pershendes dhe une...dhe ju deshiroj pune te mbare ne web...
ēdo te mire..Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/10/2007, 8:54 am

Xx_Brune
mir se vjen te pershendes shum ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/10/2007, 9:46 am

Pershendetje dhe pune te mbare nga UNE!
HAJDE JU PRIFT E MBARA!sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/10/2007, 3:32 pm

oj xx_brune te pershendes shume loqki e ty zina te uroj qdo te mire ne kete faqe zemer qao qao klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
muzi
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   15/10/2007, 9:57 pm

pershendetje shpresim mendoj se pranohem ketu si nje mik i ri hehe


urime faqja dhe suksese shpresoj qe se shpejti te kete nje boom ne kete faqe kuptohet edhe ne prezencen time nese nuk jeni kunder

cdo te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/10/2007, 10:38 am

:70: muzi te pershendes mir se vine jeni i mirse ardhure ne ket faqe..

kaloni mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/10/2007, 8:07 pm

Pershendteje Shpreso Shum Xix WEb faqja Njeri ..Edi se ki me pas Zor me Shiptar me Punu po ski qka i ban bre ..bahet mir ...Ju pershendes Gjithve me Rrend A ma Shum ZINEN >....Edin ajo pse ghaghagghah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/10/2007, 8:08 pm

Pershendteje Shpreso Shum Xix WEb faqja Njeri ..Edi se ki me pas Zor me Shiptar me Punu po ski qka i ban bre ..bahet mir ...Ju pershendes Gjithve me Rrend A ma Shum ZINEN >....Edin ajo pse ghaghagghah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   17/10/2007, 9:27 pm

*LaNni*

mir se vjen ne ket faqe te shoqrie je i mirseardhr
une te pershendes shum..kalo mir..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/10/2007, 7:19 am

:45: uhaaaaaaaaaaa zemer sa bukure e paske rregullu te uroj per faqen ama me mua do ta kesh shume zore vallahin se une kam qef te jem e lire bre te knaqem te shkruaj qka me vjen ne goj e din ti hahaha
te pershendes me nji kiss ne faqe loqki....:45:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/10/2007, 8:07 am

MIR SE VINI ZONJUSH

te pershendes menje puq ne faqe.............:45:
:48:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/10/2007, 9:01 am

serena_11 shkruajti:
:45: uhaaaaaaaaaaa zemer sa bukure e paske rregullu te uroj per faqen ama me mua do ta kesh shume zore vallahin se une kam qef te jem e lire bre te knaqem te shkruaj qka me vjen ne goj e din ti hahaha
te pershendes me nji kiss ne faqe loqki....:45:
IHA U KNAQEM E KUSH NUK PO NA E DIN KALLE LOQKI SE KY QASHTU PO LYP HAHAHA TE NDIHMOJ UNE MOS TA NDIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   18/10/2007, 9:25 am

:48: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zemer valla kush nuke po ju nan
une jame i knaqen qe kame kso shoqine vete kallne ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   25/10/2007, 7:50 pm

:49: ju pershendes te gjive po ku jeni qe jeni flejt hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: iiihhhhaaa   26/10/2007, 7:18 am

Sleep O i paska zan gjumi i dimrit si duket
Qohuni more se nuk jeni Arusha hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   29/10/2007, 10:20 pm

zina
te pershendes urime ditlindja

te gjitha te mirat ne jet
nje luke nga une ...

:51::50: :51: :50:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: flm.   31/10/2007, 9:01 am

:48:Urimi me i mire qe mora kete vite Lule ne kete vjesht te vonshme Mrekulli!!1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KraLi
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   31/10/2007, 9:14 pm

Ju pershendes te gjitheve me rend edhe Mire se ju gjeta caste te kendeshme Midis nesh Smile e te pa haruara Shpresim Serena_11 Urime per web faqen e Suksese per cdo send Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   31/10/2007, 10:25 pm

KraLite pershendes mir se vhen je i mirse ardhur ne ket faqe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   20/11/2007, 2:03 pm

Pershendetje Per Gjith Antaret e Ksja Web Faqe..http://llapi.catsboard.com/..

Ju Pershendes Shum A mas Shumti e Pershendes Zina.....Shpresimin..X_Brune..Edhe Serena_11..

Jeni te Pa Zavendesushem....Very Happy Per Kejt Ne Lule Te ballit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   20/11/2007, 5:11 pm

Very Happy A edhe ktu don me ma lyp.....msn-n a?Po ku me gjete more hahaha
Shum te pershendes je me i miri mas meje hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/11/2007, 2:44 pm

po ku jeni a flejten jeni
zgjono mor se marur tu fjet

ju pershendes te gjithve
:48:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   22/11/2007, 9:06 pm

elephant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje & urime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje & urime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: