ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 un edi rama si moderator i ri qfar forum kam ne moderim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EDI.RAMA
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: un edi rama si moderator i ri qfar forum kam ne moderim    7/12/2010, 6:39 pm

un edi rama ju pershendes ne cilesi te moderator ju kisha kerkoj nga stafi i forum llapclubme.com qfar forum kam ne moderim nese mundet ta me sqaron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
un edi rama si moderator i ri qfar forum kam ne moderim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: