ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 RREGULLAT E FORUMIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: RREGULLAT E FORUMIT   5/12/2009, 10:32 pm

Para se te postoni lexojini keto rregulla te forumit:

1. Nuk lejohen ofendimet ne mes te anetareve apo te moderatoreve perndryshe do te ndeshkoheni me verejtje.

2. Fjalet Banale nuk do te tolerohen.

3. Postime e pakjarta dhe te pakuptimta do te fshihen.

4. Numri i postimeve nuk te jep ndonje gradim ne staf por kualiteti dhe perkushtushmeria.

5. Vendimet e Stafit duhet te respektohen.

6. Keto rregulla mund te nderrohen ne cdo kohe nga stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: RREGULLAT E FORUMIT   8/1/2010, 10:05 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: RREGULLAT E FORUMIT   6/10/2012, 6:45 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: RREGULLAT E FORUMIT   16/4/2013, 7:47 pm

ju pershendes me falni por te panjohurin kam hjek prej admini
ka qe sa koh nuke di ase gje per ta se lajmrohuni do ju rregulloj prap admin kam deshir ta di se a je mir a po ku gjindesh te pershendes une shpresim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RREGULLAT E FORUMIT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RREGULLAT E FORUMIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (Æ`•ø·“Æ) Rregullorja e Forumit (Æ`·ø•“Æ)-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: