ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SamkaQika
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?   27/11/2009, 5:23 pm

Mire se ju gjej njerez, uroj te jeni te gjithe mire, ma rekomanduan kete forum dhe vendosa te regjistrohem, me shprese se do kalojm bukur sebashku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dimer-Dukagjini
Fillestar
FillestarMesazhTitulli: Re: Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?   30/11/2009, 3:53 pm

Nė emer tė stafit ju uroj mirėseardhje dhe tė kaloni sa mė kØndshem dhe tė ndiheni si tė ishit nė shoqėrin tuaj tė pėrdishme ,ku mė siguri i ndani jo vėtem qastet e jØtės se lumtur por edhe brėngat dhe pėngesat qė jeta na i tregon gjatė rrugėtimit tonė jėtėsorė.
SE BASHKU JEMI MĖ TĖ FORT ,SE BASHKU MĖSOJM MĖ SHUMĖ DHE I JAPIM NJĖRI TJETRIT VLERA DHE ZGJIDHJE TĖ NDRYSHME .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SamkaQika
Fillestar
Fillestar
avatar


MesazhTitulli: Re: Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?   30/11/2009, 5:51 pm

Ohh flm mir se ju Ju gjetaaa flm per Mir Pritjeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?   1/12/2009, 1:57 pm

SamkaQika shkruajti:
Ohh flm mir se ju Ju gjetaaa flm per Mir Pritjeee
mir se na erdhe shoqe shpresoj qe do ja kalojm mir ne ket forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tak-tak-tak.. a ka bojrum..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: