ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 urime ditelindja Administrator.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: urime ditelindja Administrator.....   10/11/2008, 8:52 am

urime ditelindja loqki i bafsh 100 vjet te lumtura me gjith ata qe ty ti don zemra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   10/11/2008, 8:41 pm

TE PERSHENDES SHUM SHUM FLM PER RESPEKTIN DHE DASHURIN TANE serena_11
me nga nji gote une dhe tiEdituar pėr herė tė fundit nga Administrator nė 10/11/2008, 10:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   10/11/2008, 9:23 pm


Te uroj ditelindjen
Paq fat e lumturi
Me ata qe i ke pran
Gjithmon ne harmoni!
Mos harro qe ke nje mike
Diku ne largesi
Me mendje e zemer
Gjithmon jam me TY!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   10/11/2008, 10:31 pm

te flm shume mikesha ime zina
dhe po ashtu edhe une kam nji respekte te madh per ty qe te kam mikesh dhe shoqe pergjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   13/11/2008, 9:25 am

pershendetje admin

edhe pse me vones te uroj per ditelindje bafsh edhe shum pranvera tjera ne lumturi,
gezimi,hareja dhe dashuria qofshin gjithmon musafir ne shpirtin tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EDI.RAMA
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   27/10/2010, 9:03 pm

URIME SUKSES JU DESHIROJ SUKSES NE ARDHEME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: urime ditelindja Administrator.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
urime ditelindja Administrator.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: