ForumportalHumorMp3 shqipGalleryRegjistrohuCHATidentifikimi
.Forum
FILMA SINEMA

EMRA SHQIP

Emra shqop

konktar
 


logjisiel
www.fr.uptodown.com

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
Share | 
 

 Urime ditelindja IDJEM!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zina
admin
admin
avatar


MesazhTitulli: Urime ditelindja IDJEM!   4/11/2008, 6:57 am

Uroj qe te jesh i lumtur me ata qe i ke pran deri ne amshim
Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
administrator
Administrator
Administrator
avatar


MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja IDJEM!   4/11/2008, 1:14 pm

urime edhe nga une idjem ditelindjen i bafsh 100 vjet dhe jet te lumture me gjith ata qe ti don zemra..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime ditelindja IDJEM!   4/11/2008, 2:06 pmURIME DITELINDJA JUVE , JET TE GJATE DHE TE LUMTURE JU UROJ NGA ZEMRA....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
idjem
S.moderator
S.moderatorMesazhTitulli: Re: Urime ditelindja IDJEM!   13/11/2008, 9:41 am

Ok, te me falni qe s'jam pergjigjur me kohe te nderuar . Ju falemderoj te gjithve per urimin qe me keni bere ishalla per te gjith ju degjoj vetem gjera te mira, lus zotin qe te gjith ju te jetoni gjate e te lumtur bash me njerzit qe i keni pran .

best regards,for all of you Admin and head Admin's
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime ditelindja IDJEM!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime ditelindja IDJEM!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PERSHENDETJE DHE URIME-
Posto temė tė re   Pėrgjigju temėsKėrce tek: